برش فلزات

8 / 10
از 14 کاربر

آهن:

مجموعه با اتکا به دانش روز اروپا توانایی برش فلز از قطر 0.1mmتا 10mmبا سطح برش بدون سوختگی و بدون پلیسه که بعد از برش قطعه هیچ گونه احتیاجی به پلیسه گیری یا تمیز کاری ندارد ،را دارا می باشد.

برش انواع ورق های روغنی و سیاه در این قسمت از توانمندی مجموعه است.

در ورق هایی با کیفیت تولید قابل قبول (غیر ذوبی،بازیافت)ایجاد سوراخ هایی کوچکتر ز قطر ورق در حال برش نیز از توانمندی های خدمات لیزر فخرالدین می باشد.

برای مثال:ایجاد سوراخ0.5میلی متر روی ورق 1 میلی متر ویا سوراخ 0.8میلی متر روی ورق 6 میلی متر

 

آلومینیوم:

برش ورق های آلومینیوم همواره یکی از برش کاری های خاص  توسط دستگاه های برش لیزر می باشد که اکثرا قادر به برش این نوع فلز نمی باشد.این مجموعه توانمندی برش آلومینیوم تا ضخامت 2میلی متر را دارا می باشد با حداقل پلیسه و دقت بالای در حد تکنولوژی به روزی با نام برش لیزر می باشد.

 

استیل:

برش استیل در خدمات لیزر فخرالدین از ضخامت 0.1تا 6 میلی متر به دو صورت برش با اکسیژن و نیتروژن انجام میشود که حتی در صورت استفاده از اکسیژن که به مراتب با هزینه ی پایین تر از استفاده از نیتروژن می باشد،کیفیت عالی و بدون نیاز به تمیز کاری است.

 

مس و برنج:

برش در مس و برنج تا ضخامت 1 میلی متر از جمله خدماتی است که در کمتر مجموعه ی لیزری میتوان یافت .با توجه به محدودیت در این نوع ورق توسط ماشین های برش لیزر،این محدودیت در این مجموعه به علت استفاده از دستگاه های به روز دنیا برطرف شده است و توانمندی این نوع فلزات نیز امکان پذیر می باشد.

گالوانیزه:

 

برش ورق های گالوانیزه به علت وجود روی در ساختار تولیدی این فلز از جمله برش های بحث برانگیز است که خدمات لیزر فخرالدین توانایی برش این نوع ورق نسبتا پرمصرف بازار صنعت را تا ضخامت 4میلی متر بدون پلیسه و 6 میلی متر با حداقل پلیسه ممکن را دارد.

 

برش بر روی سطح انواع قوطی و پروفیل

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :